STAVEBNICTVÍ

Společnost AGILE se specializuje na komplexní řešení středních a velkých stavebních projektů, mezi které patří výstavba obchodních zón, inženýrských sítí, pozemních komunikací nebo vodohospodářských staveb. 
Odborně provádíme veškeré stavební činnosti od přípravy staveniště až po kolaudaci stavby. 

Mezi naše stavební činnosti se řadí: 
  • Stavby technické a občanské vybavenosti 
  • Průmyslové stavby
  • Obchodní centra
  • Logistická centra
  • Dopravní stavby a výstavba infrastruktury
  • Vodohospodářské stavby
  • Bytová výstavba
  • Demolice a recyklace

 

PŘÍKLADY NĚKTERÝCH NAŠICH REFERENCÍ

 

DEVELOPERSKÉ PROJEKTY

Naše společnost je jedním z předních developerů obchodních center v České republice. Za dobu své existence jsme postavili desítky obchodních center. Stavíme obchodní zóny pro širokou škálu zákazníků. Naše obchodní centra jsou domovem mnoha známých značek, jako jsou Tesco, Lidl, Kaufland, OBI, Penny, Billa, Rossmann, Jysk a mnoho dalších.

Nabízíme komplexní služby, které zahrnují výběr vhodného pozemku, projektování obchodní zóny, výstavbu obchodní zóny a pronájem prostor v obchodní zóně. Výběr vhodného pozemku je pro nás velmi důležitý. Důkladně analyzujeme trh a hledáme pozemky, které jsou pro realizaci vhodné. 

Po výběru pozemku začínáme s projektováním obchodní zóny. Při projektování obchodní zóny se zaměřujeme na potřeby našich zákazníků. Nabízíme širokou škálu obchodních prostor, které jsou přizpůsobeny potřebám našich zákazníků. Našim cílem je vytvářet moderní a atraktivní obchodní centra, která jsou pro zákazníky pohodlná a snadno dostupná.

Po dokončení projektování obchodní zóny začínáme s výstavbou obchodní zóny. Stavební práce provádíme vlastními silami a dodržujeme vysoké standardy kvality. Po dokončení výstavby obchodní zóny nabízíme prostory v obchodní zóně k pronájmu. Nabízíme flexibilní podmínky pronájmu a jsme schopni vyhovět potřebám našich zákazníků.

 

BYTOVÁ VÝSTAVBA

Bytová výstavba je významnou součástí naší developerské činnosti. Naše byty stavíme a prodáváme jménem stabilní a silné společnosti AGILE spol. s r.o.
Věnujeme se výstavbě moderních a kvalitních bytů, které jsou cenově dostupné a ekologické. Naše byty jsou navrženy tak, aby splňovaly veškeré potřeby náročných klientů. 

Byty od AGILE jsou postaveny z vysoce kvalitních materiálů. Nabízíme širokou škálu bytů různých velikostí a dispozic, kde si každý může najít ten pravý pro sebe. Naše byty jsou také cenově dostupné. Navíc se zaměřujeme na ekologii, a proto jsou naše byty energeticky úsporné. 

Pokud hledáte kvalitní, cenově dostupný a ekologický byt, pak jsme tou správnou volbou pro Vás. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Naše projekty naleznete na samostatných webových stránkách  www.bytyagile.cz

Stabilita. Spolehlivost. Spolupráce. To je AGILE.